Home

digest spot Go for a walk olympijské hry sáblíková relay guide notification

Další olympijská medaile: Martina Sáblíková má bronz ze závodu na 5000  metrů | Zprávy | Tiscali.cz
Další olympijská medaile: Martina Sáblíková má bronz ze závodu na 5000 metrů | Zprávy | Tiscali.cz

Vzpruha před mistrovstvím světa. Sáblíková byla ve finále SP druhá na  trojce - Deník.cz
Vzpruha před mistrovstvím světa. Sáblíková byla ve finále SP druhá na trojce - Deník.cz

Je to čest! Vlajku na slavnostním zakončení ponese Martina Sáblíková |  Český olympijský tým
Je to čest! Vlajku na slavnostním zakončení ponese Martina Sáblíková | Český olympijský tým

Sáblíková před kvalifikací na olympijské hry bojuje se zdravím, podobně  jako před Pchjongčchangem | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková před kvalifikací na olympijské hry bojuje se zdravím, podobně jako před Pchjongčchangem | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková porazila olympijskou vítězku Schoutenovou, na MS skončila pátá |  TN.cz
Sáblíková porazila olympijskou vítězku Schoutenovou, na MS skončila pátá | TN.cz

Fenomenální Sáblíková má sedmou olympijskou medaili, v Pekingu brala bronz  - Deník.cz
Fenomenální Sáblíková má sedmou olympijskou medaili, v Pekingu brala bronz - Deník.cz

Sáblíková získala sedmou medaili na OH, na pětce bere bronz | ČeskéNoviny.cz

Česko má druhou olympijskou medaili. Sáblíková vybojovala bronz na nejdelší  trati | Hospodářské noviny (HN.cz)
Česko má druhou olympijskou medaili. Sáblíková vybojovala bronz na nejdelší trati | Hospodářské noviny (HN.cz)

Pocta pro Sáblíkovou. Bronzová medailistka bude českou vlajkonoškou během  zakončení her v Pekingu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Pocta pro Sáblíkovou. Bronzová medailistka bude českou vlajkonoškou během zakončení her v Pekingu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková zvládla klíčový boj o start na hrách v Pekingu na pětce -  Aktuálně.cz
Sáblíková zvládla klíčový boj o start na hrách v Pekingu na pětce - Aktuálně.cz

Já se radši odhlásím. Jak se Sáblíková probouzela a kouč řval: Jedeš na  první flek - iDNES.cz
Já se radši odhlásím. Jak se Sáblíková probouzela a kouč řval: Jedeš na první flek - iDNES.cz

Peking, den 7.: Sáblíková si dojela pro bronz a rozšířila svoji sbírku  medailí, Zabystřan ve slalomu upadl | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Peking, den 7.: Sáblíková si dojela pro bronz a rozšířila svoji sbírku medailí, Zabystřan ve slalomu upadl | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Neuvěřitelná Sáblíková. Na ledových oválech vybojovala již přes padesát  medailí - Žďárský deník
Neuvěřitelná Sáblíková. Na ledových oválech vybojovala již přes padesát medailí - Žďárský deník

Famózní Sáblíková zničila soupeřky a obhájila olympijské zlato | Ostatní  sporty | Lidovky.cz
Famózní Sáblíková zničila soupeřky a obhájila olympijské zlato | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Martina Sáblíková má na olympiádě v Pekingu třetí místo

Sáblíková dojela na olympijské trojce čtvrtá, na vítězku ztratila víc než  tři sekundy - Aktuálně.cz
Sáblíková dojela na olympijské trojce čtvrtá, na vítězku ztratila víc než tři sekundy - Aktuálně.cz

Honili jsme se na nic a utratili miliony'. Sáblíková může přijít o hry v  Riu | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Honili jsme se na nic a utratili miliony'. Sáblíková může přijít o hry v Riu | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Další medaile pro Česko. Sáblíková si dojela pro bronz - Echo24.cz

Rychlobruslařka Sáblíková se na pětikilometrové trati kvalifikovala na olympijské  hry v Pekingu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rychlobruslařka Sáblíková se na pětikilometrové trati kvalifikovala na olympijské hry v Pekingu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková má medaili! Bronz vybojovala na pětikilometrové trati - iDNES.cz

Zimní olympiáda 2022 | Dojatá Sáblíková o ceremoniálu: Bála jsem se faux  pas! Večer si dala pivo | iSport.cz
Zimní olympiáda 2022 | Dojatá Sáblíková o ceremoniálu: Bála jsem se faux pas! Večer si dala pivo | iSport.cz

Martina Sáblíková na ZOH 2022: Program závodů. Přijde medaile? - CNN Prima  NEWS
Martina Sáblíková na ZOH 2022: Program závodů. Přijde medaile? - CNN Prima NEWS

Martina Sáblíková - Olympijské hry Vancouver 2010 - YouTube

Velká úleva i radost ze čtvrtého místa. Sáblíková i přes problémy se  zdravím vybojovala účast na olympiádě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Velká úleva i radost ze čtvrtého místa. Sáblíková i přes problémy se zdravím vybojovala účast na olympiádě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková o medaili bojovala. Její čas na 3000 m byl ale až čtvrtý  nejrychlejší – ČT sport – Česká televize
Sáblíková o medaili bojovala. Její čas na 3000 m byl ale až čtvrtý nejrychlejší – ČT sport – Česká televize

Martina Sáblíková má bronz! Po boji druhá medaile pro Česko | iSport.cz

Martina Sáblíková má stříbro! Medailí ze třetí olympiády překonala Zátopka  | iSport.cz
Martina Sáblíková má stříbro! Medailí ze třetí olympiády překonala Zátopka | iSport.cz

Česká výprava slaví. Martina Sáblíková bere stříbro za závod na 5000 metrů  - Echo24.cz
Česká výprava slaví. Martina Sáblíková bere stříbro za závod na 5000 metrů - Echo24.cz

Medailový ceremoniál - Martina Sáblíková - XXIV. zimní olympijské hry v  Pekingu 2022 | Česká televize
Medailový ceremoniál - Martina Sáblíková - XXIV. zimní olympijské hry v Pekingu 2022 | Česká televize

Nervózní z olympiády jsem už teď, říká Sáblíková. K Vánocům dá rodině  zájezd do Soči | Hospodářské noviny (HN.cz)
Nervózní z olympiády jsem už teď, říká Sáblíková. K Vánocům dá rodině zájezd do Soči | Hospodářské noviny (HN.cz)